Event

How to cover Ukraine for foreign media (for UA journalists)

Preview video

By clicking on "Confirm" you agree that external content from YouTube will be displayed to you. As a result, personal data can be transmitted to YouTube and cookies can be set by YouTube. You can find more information in our Privacy Policy and the YouTube Privacy Policy.

Remember setting

*Your choice will be saved in a cookie managed by europa.eu until you've closed your browser.

n-ost, німецька медійна громадська організація, яка сприяє транскордонній співпраці журналістів, анонсує сьому подію Kyiv Media Hub.

10 квітня у просторі Urban Space 500 відбулася дискусія “Як висвітлювати тему України для іноземних медіа”. У фокусі були виклики, з якими стикаються українські журналісти, висвітлюючи російську війну проти України для іноземних медіа.

Спікерки:

  • Крістіна Бердинських, журналістка, позаштатна авторка Liberation, Open Democracy, The Dial, Courrier d`Europe centrale та інших;
  • Вероніка Мелкозерова, журналістка, авторка Politico Europe.

Модераторка: Юлія Тимошенко – журналістка, авторка серії розмов про візію майбутньої України на каналі Ukraїner Q.

Мова події: українська.

Kyiv Media Hub – серія щомісячних подій і нетворкінгових активностей в межах проєкту n-ost “The Europe-Ukraine Desk”. Ці заходи мають на меті збирати українських журналістів та їхніх іноземних колег для обговорення тем, пов’язаних із журналістською роботою в Україні, обміну досвідом та створення можливостей для співпраці. 

У Kyiv Media Hub заплановані виступи експертів, панельні дискусії, інтерактивні майстер-класи та неформальні зустрічі. Він відкритий для всіх журналістів та медійників, які працюють в Україні.

Проєкт «The Europe-Ukraine Desk» був запущений n-ost на початку 2023 року з метою сприяння обміну та транскордонній співпраці між журналістами з України та країн ЄС. Він складається з освітніх поїздок, грантової програми для створення спільних матеріалів і щотижневої розсилки, в якій підсумовуються поточні дискусії про Україну в медіа Болгарії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії та Іспанії. Проєкт фінансується Європейською комісією і триватиме до кінця 2024 року.

З усіх питань звертайтеся до київської координаторки проекту Оксани Мамченкової mamchenkova@n-ost.org.